Biz Kimiz?

1998 yılında bu yana sürdürmekte olduğumuz ticari hayatımızı 2006 yılından sonra yeniden yapılandırdık. Yeni yapımız Dönmezler Elektronik gelişen teknoloji dünyasına getirmiş olduğu yenilikleri ve tüketicinin ihtiyacı doğrultusunda geliştirdiği yüksek kaliteli teknoloji ürünlerini müşterileri ile buluşturdu ve buluşturmaya devam ediyor. Bundan sonraki ana hedefimiz müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli ürünleri sizlere sunmak olacaktır.

GOLDPLAY

GOLPLAY markası ile 2006’dan bu yana, müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin temelinde hep müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkesi yatmaktadır. Bugüne kadar taşınabilir medya oynatıcıları, dijital çerçeve, oyun konsolları ve bebek monitörü sektöründe size hizmet ve ürün sunan GOLPLAY markamız yakaladığı çizgiden asla çıkmayacak ve sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Müşteri Memnuniyeti İşimizin Temeli

Ürünlerimizin tüketiciyle buluşmasından itibaren, sorunsuz bir kullanım ve performans süreci için, tüm Türkiye’de faaliyette olan satış sonrası destek birimlerimiz ve yetkili servislerimiz müşterilerimizin hizmetinde bulunmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda destek ve servis ağımız her geçen gün yenilenmekte ve genişlemektedir.

Telephone
+90 (212) 512 60 60

Fax
+90 (212) 5126061


Hizmet ve Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

Goldplay ürünleri

Satış Noktaları

Hemen alın

Destek

Destek alın